Polietilen Wax

Polietilen Wax, PE WAX

Yüksek sıcaklıkta polimerizasyon ve waksoksidasyonu ile üretilir. Polietilen, çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir.Son ürünün özelliklerini ve prosesi geliştirmesinden dolayı birçok kullanım alanı mevcuttur. İsmini monomer haldeki etilenden alır, etilen kullanılarak polietilen üretilir.Kaydırıcı ajan, dispersant, reçine modifiyeri ve kalıp ayırıcı olarak kullanılır. Plastik endüstrisinde genelde ismi kısaca PE olarak kullanılır.

Özellikleri tiplere göre değişiklik gösterse de; dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal direnç genel özellikleri olarak sayılabilir.

KULLANIM ALANLARI: Polietilen wax, düşük moleküler ağırlıklı bir polietilen polimeridir. Polietilen wax boya, yapıştrıcı, masterbatch ve kauçuk sektörleri başlıca olmak üzere; kompound üretiminde kaydırıcı ve dispersiyon ajanı olarak kullanılmaktadır.

pe wax

PE WAX

www.vazelinparafin.com

VAPAKİMYA

Sektörün ihtiyaçlarını, hızlı, kaliteli, fiyat avantajlı, dinamik ve müşteri odaklı hizmet politikası ile tercih edilen bir tedarikçiyiz.
Kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendimize ilke edindik..

Hüseyin ŞENER.

İletişim Bilgisi

Telefon:0 532 283 56 59
Email: huseyin@vapakimya.com
Website: www.vapakimya.com

Emniyet Evleri Mh. Taşkent Sk. No:2/11
Kağıthane / İSTANBUL